Jaka jest prawidłowa długość penisa? Co pokazuje statystyka i czy mamy się czego wstydzić na tle innych?

W tym artykule poruszymy temat który wydaje sie być troche tajemniczy i nie do końca się o nim mówi. Mianowicie Jaka jest prawidłowa długość penisa? Wielu mężczyzn na pewno czasem zastanawia sie czy wielkość ich penisa jest przeciętna, czy może wychodzi ponad normę. To bardzo ciekawe zagadnienie z punktu widzenia psychologicznego, ponieważ niektórzy być może maja kompleksy a tak na prawdę powinni być zadowoleni z rozmiaru swojego przyrodzenia. Spróbujemy troche przybliżyć temat dla tych którzy chcielby więcej wiedzieć w tym temacie.

Ranking produktów na powiększanie członka – porównanie

Po pierwsze – Jak prawidłowo zmierzyć długość penisa?

Dokładną długość penisa w stanie spoczynku – i we wzwodzie – poznasz tylko wtedy, kiedy zrobisz to w odpowiedni sposób. Penisa nie mierzy się ani od dołu, ani od góry, lecz z boku. Zarówno w stanie spoczynku jak i we wzwodzie przyłóż linijkę do boku penisa żeby dotykała kości łonowej. Należy pamiętać że w przypadku mierzenia penisa we wzwodzie musisz osiągnąć maksymalny wzwód. jeśli chodzi o obwód potrzebna jest miarka pasek lub mierzymy np. sznurkiem a potem nanosimy na miarkę.

Rozmiar Penisa

Jaki rozmiar ma przeciętny penis? jaka jest średnia długość i grubość penisa

dzięki badaniom przeprowadzonemym na grupie około 14,5 tys. mężczyzn, naukowcy stwierdzili średnią wielkość penisa. Należy od razu podkreślić że nie znaleźli żadnego żadnej korelacji między rozmiarem członka a inni cechami, np. rozmiarem stopy czy wzrostem. W stanie spoczynku przeciętny członek ma 9,16 cm długości, a jego obwód to 9,31 cm. Podczas erekcji ma 13,12 cm długości i 11,66 cm obwodu. Powyższe wyniki rozmiarów penisa są efektem wielu badań.

Porównanie długości członka u różnych nacji

Według statystyki, porównując różne rasy i pochodzenie wielkość członka jest zbliżona. W 2015 roku Londynie przeprowadzono badanie które potwierdziło że najdłuższym przyrodzeniem mogą pochwalić się mieszkańcy takich krajów jak Kongo, Ekwador czy Ghana gdzie średnia długości to 17cm. W Europie najlepiej wypadli Węgrzy ze średnią 16cm. Najmniejsze penisy mają azjaci bo ok. 10cm.

Ranking produktów na powiększanie członka – porównanie

Czy rozmiar ma znaczenie ? Długość? Grubość? Czy może raczej technika jest ważniejsza..

Według badań przeprowadzoych w BMC Women’s Health panie, jeśli byłyby w stanie coś zmieniać w penisie, to chciałyby, żeby był grubszy niż dłuższy. Kobiety często powtarzają że rozmiar nie ma większego znaczenia i liczy się namiętność i pomysłowość, ciekawe czy to co mówią to prawda. Wielu mężczyzn mimo że ich partnerki tego nie wymagają często decydują się na powiększanie penisa w taki czy inny sposób, tak chyba dla siebie samych.

Podsumowując, trzeba powiedzieć, że rozmiar dużej częsci męskich penisów mieści się mniej więcej w zakresie 10–15 cm i jest to wielkość w zupełności wystarczająca do odbycia udanego zbliżenia.


Alternatywne produkty

Powiększanie Penisa – Jak powiększyć penisa? Naturalne sposoby na powiększenie członka.
Rozmiar ma znaczenie! Penisizexl – większy członek, lepsze doznania! Opinie i opis produktu
Member Xxl - czy tabletkami można powiększyc penisa? Zobacz czy to możliwe.
Żel Maral Gel - Żel intymny o zwiększonym działaniu. Opis produktu i recenzja.

Sending
User Rating 5 (1 vote)

Moim głównym hobby jest sport.  Trochę biegam, chodzę na siłownię i basen. Choć jestem wiecznie zabiegany, potrafię być w wielu miejscach na raz.
Interesuje się zdrowiem i wszystkim co z tym związane. Od 2013 roku prowadzę blogi i strony internetowe z informacjami o popularnych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.