Kilka ciekawostek o penisie, które warto wiedzieć.

1. Palenie papierosów może przyczynić się do zmniejszenia rozmiaru penisa podczas wzwodu. Jest to spowodowane tym że palenie powoduje słabsze krążenie krwi a jak wiadomo męska erekcja polega na napływie krwi do ciał jamistych w prąciu.

2. Czy wiesz że słowo „penis” pochodzi z języka łacińskiego? Dokładnie oznacza „ogon” i to by się w sumie troche zgadzało.

Ranking produktów na powiększanie członka – porównanie

3. Czy słyszałeś może kiedyś o stworzeniu które ma największego penisa? Myślisz pewnie o byku, koniu lub łosiu.. otóż nie, posiadaczem największego penisa jest olbrzymi ssak – płetwal błękitny, jego penis osiąga rozmiar nawet 2,5 metra . WOW

4. Istnieje takie schorzenie jak „Diphallus„. Polega ono na tym że mężczyzna ma dwa penisy. Na świecie jest około 100 mężczyzn z tym schorzeniem.

czego nie wiesz o penisie

5. Przeciętny czas trwaia orgazmu mężczyzny to 6 sekund podczas gdy u kobiety to aż 23 sekundy. Ciekawe dlaczego zostało to podzielone tak niesprawiedliwie 🙂

6. Okazuje się jednak że dla kobiet rozmiar ma znaczenie. Kobiety nie chcą tego przyznać wprost dając zawsze wymijające odpowiedzi lecz według badań przeprowadzonych w różnych regionach świata ponad 50% badanych kobiet mówi że rozmiar ma znaczenie. Pewnie dlatego wielu mężczyzn zachodzi w głowę i szuka sposobu jak powiększyć penisa.

7. Mężczyzna nie potrzebuje mózgu by mieć wytrysk. Często faceci myślą że to siedzi w ich głowie i na pewno jest w tym trochę prawdy, lecz okazuje się że za męski wytrysk jest odpowiedzialny rdzeń kręgowy

8. W Japonii w mieście Kawasaki co roku w pierwszą niedzielę kwietnia przypada „święto penisa„. Na ulicach pojawiają się figurki penisów a na okolicznych straganach można kupić lizaki i inne gadżety w krztałcie penisa. Nie trzeba chyba wspominać że frekwencja na tej imprezie jest ogromna, oczywiście przybywają też goście z całego świata.

9. Podczas wzwodu męski penis rośnie o ok. 60% objętości.

10. Mężczyźni średnio w ciągu dnia mają 11 wzwodów a w nocy 9, to całkiem niezły wynik.

Ranking produktów na powiększanie członka – porównanie


Alternatywne produkty

Żel Maral Gel - Żel intymny o zwiększonym działaniu. Opis produktu i recenzja.
Żel Rhino Gold Gel: dawkowanie, sklep, gdzie kupić, opinie, cena apteka, skład
Member Xxl - czy tabletkami można powiększyc penisa? Zobacz czy to możliwe.
Powiększanie Penisa – Jak powiększyć penisa? Naturalne sposoby na powiększenie członka.

Sending
User Rating 5 (2 votes)

Moim głównym hobby jest sport.  Trochę biegam, chodzę na siłownię i basen. Choć jestem wiecznie zabiegany, potrafię być w wielu miejscach na raz.
Interesuje się zdrowiem i wszystkim co z tym związane. Od 2013 roku prowadzę blogi i strony internetowe z informacjami o popularnych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.