Kontakt

Strona manhealth24.pl to strona poradnikowa stworzona przez mężczyzn dla mężczyzn. To wyjątkowe miejsce, gdzie faceci w różnym wieku mogą szukać informacji na tematy dotyczące życia mężczyzny, znajdą tu podpowiedzi na wiele nurtujących pytań które zadaje sobie każdy facet w pewnym wieku. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Prowadzona przez nas strona to miejsce dla tych, którzy żyją aktywnie, oczekują od życia więcej i mają świadomość, że „samo się nie zrobi”. Naszym celem i misją jest dzielenie się wiedzą z czytelnikami na tematy związane z życiem każdego mężczyzny

manhealth24.pl   nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane na stronie. Materiały znajdujące się na stronie pochodzą od autorów zewnętrznych. Informacje o produktach zamieszczone na stronie pochodzą od producentów i sieci afiliacyjnych odpowiedzialnych za ich produkcję i dystrybucję. Strona ma charakter informacyjny i poradnikowy.

Redaktorem naczelnym serwisu jest Mikołaj Adamczyk , pasjonat pisania, podróżowania i zdrowego trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy!

    Moim głównym hobby jest sport.  Trochę biegam, chodzę na siłownię i basen. Choć jestem wiecznie zabiegany, potrafię być w wielu miejscach na raz.
    Interesuje się zdrowiem i wszystkim co z tym związane. Od 2013 roku prowadzę blogi i strony internetowe z informacjami o popularnych produktach.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.