Przedwczesny wytrysk. Jak przedłużyć stosunek i opóźnić wytrysk? Sposoby na opóźnienie wytrysku.

Mężczyźni w różnym wieku cierpią na zaburzenia związane z orgazmem. Przedwczesny wytrysk to bardzo popularna przypadłość i nie jest to tajemnicą, że ten problem dotyka co trzeciego mężczyznę. Ta krępująca przypadłość u mężczyzn objawia się tym że Facet dochodzi jeszcze przed stosunkiem albo bezpośrednio na samym początku. Wydawałoby się że problem dotyczy tylko młodych mężczyzn, którzy bardzo mocno reagują na doznania podczas pieszczot z płcią przeciwną, lecz prawda jest taka że również wielu starszych mężczyzn ma ten problem. Nie ma nic gorszego jak problemy łóżkowe więc postaramy się opisać nieco temat zbyt szybkiego wytrysku i powiemy jak opóźnić wytrysk naturalnymi metodami.

Najlepsze produkty na potencję i erekcję – ranking i porównanie

Skąd się bierze przedwczesny wytrysk u mężczyzn?

Zbyt szybka ejakulacja najczęściej ma podłoże psychiczne. Wielu mężczyzn stawia sobie bardzo wysoką poprzeczkę w relacjach z kobietami co powoduje stres podczas zbliżenia. Może to być także spowodowane traumatycznymi przeżyciami z przeszłości, nieudanymi stosunkami płciowymi co zapada w pamięci na bardzo długo. Poza tym możemy wymienić takie przyczyny jak brak doświadczenia, zaburzenia nastroju, przedmiotowe/zadaniowe podejście do seksu, nałogi i wiele innych.przedwczesny wytrysk, jak opóźnić wytrysk, jak przedłużyć stosunek

Często gdy Partnerka jest bardzo atrakcyjna mężczyzna szybko osiąga maksymalne podniecenie co prowadzi do przedwczesnego wytrysku, takie proste i logiczne. Ogólnie tą przypadłość można określić krótko: Mężczyzna osiąga satysfakcję seksualną szybciej niż by tego chciał. Mężczyzna nie ma kontroli nad ejakulacją i zazwyczaj prowadzi to do niezręcznych sytuacji. Oczywiście może to być też spowodowane różnymi chorobami układu moczowo-płciowego takimi jak przerost prostaty czy zaburzenia erekcji.

Czy przedwczesny wytrysk dotyczy tylko młodych mężczyzn?

Owszem zdecydowana większość mężczyzn mających problem z przedwczesnym wytryskiem to osoby poniżej 25-tego roku życia. Młodzi niedoświadczeni seksualnie mężczyźni bardzo żywiołowo i mocno reagują na bliższe relacje z kobietami co często prowadzi do przedwczesnego wytrysku. Zazwyczaj z wiekiem możliwości mężczyzny się zwiększają, doświadczenie też robi swoje. Niemniej jednak wielu mężczyzn z doświadczeniem też zbyt szybko dochodzi, wtedy należy podjąć kroki w celu zażegnania problemu.

Dla starszych mężczyzn zazwyczaj przewidziane są badania na różne choroby oraz suplemantacja, która pozwala zwiększyć „moc”.

Jak przedwczesny wytrysk wpływa na związek?

Niestety jest to zazwyczaj negatywny czynnik. Jeśli partnerka jest niezaspokojona seksualnie może to nawet prowadzić do rozpadu związku, jeśli nie poradzimy sobie z przedwczesnym wytryskiem. W związku seks jest bardzo ważny, więc jeśli ta sfera kuleje związek jest narażony na szwank. Dlatego też każdy facet świadomy swojego problemu, a któremu zależy na partnerce, powinien podjąć kroki w celu opóźnienia wytrysku.

Jak przedłużyć stosunek i opóźnić wytrysk? Od czego zacząć..

To pytanie nurtuje każdego mężczyznę którego dotknął problem. Przedwczesny wytrysk to nie koniec świata i można się z tego wyleczyć. Może to zabrzmi trochę dziwnie ale odpowiedni trening może poprawić nasze wyniki i zdecydowanie opóźnić wytrysk. Jest wiele ćwiczeń na opóźnienie wytrysku (i tu jako przykład można podać APE – Anti Premature Ejaculation) i oczywiście jak wiadomo zwiększenie częstotliwości stosunków seksualnych pomaga bezdyskusyjnie.

Najlepsze produkty na potencję i erekcję – ranking i porównanie

Więc jak opóźnić wytrysk? Można się wspomagać naturalnymi lekami na erekcję dostępnymi na rynku, wiele z nich zawiera naturalne wyciągi z roślin, stosowane od wieków. Maja one pozytywny wpływ na potencję np. żeń-szeń.

Jeśli domowe sposoby nie dają efektów zdecydowanie należy udać się do seksuologa i skonsultować możliwe działania mające na celu opóźnienie wytrysku.

Czy leczenie przedwczesnego wytrysku jest trudne?

Jeśli jesteśmy bardzo zdeterminowani i opóźnienie wytrysku jest dla nas bardzo ważne możemy osiągnąć bardzo przyzwoite wyniki. Stosując regularnie ćwiczenia na przedwczesny wytrysk, wspomagając się przy tym dobrym naturalnym suplementem diety możemy zażegnać problem. Ważne jest aby mocno wierzyć w osiągnięcie celu. Dużo da nam odwaga w stosunkach z kobietami, mężczyzna powinien przecież przejmować inicjatywę w relacjach i starać się zadowolić partnerkę, zarówno psychicznie jak i fizycznie.

jak opóźnić wytrysk, jak przedłużyć stosunek, przedwczesny wytrysk

Zazwyczaj potrzebne jest od trzech do sześciu miesięcy, by poczuć poprawę w jakości stosunków seksualnych. Jeśli jednak nie chcesz uciekać się do leczenia farmakologicznego nie pozostaje Ci nic innego jak wytrwały trening umysłu i ciała.

Jak powstrzymać przedwczesny wytrysk domowymi sposobami

Jest kilka sposobów na zwiększenie wytrzymałości i kontroli wytrysku. Nazywamy je psychologiczno-behawioralne i seksuologiczne.

  • Pierwsza z nich to metoda uciskania Mastersa-Johnson, polega na uciskaniu odpowiednich miejsc tuż przed orgazmem, o tej metodzie można poczytać w wielu publikacjach.
  • Druga metoda to „start-stop” polega na zaprzestaniu stymulacji seksualnej kiedy zbliża się orgazm. Mówiąc krótko polega na tym że kiedy zbliża się ejakulacja, zaprzestajemy penetracji i odczekujemy chwilę do momentu aż odzyskamy kontrolę.

Leczenie farmakologiczne na opóźnienie wytrysku

Oczywiście można podjąc leczenie farmakologiczne w celu wyeliminowania problemu. W tym celu należy udać się do seksuologa, który nas poprowadzi przez kurację. Przed tym można spróbować zastosować naturalne środki, które poprawiają sprawność seksualną za pomocą naturalnych składników.

Jak zawsze potrzebna jest wytrwałość i systematyczność w działaniach, przedwczesny wytrysk da się wyleczyć i w dużej mierze sukces zależy od nas samych.

Najlepsze produkty na potencję i erekcję – ranking i porównanie


Alternatywne produkty

Żel Alfagen: sklep, skład, dawkowanie, cena apteka, gdzie kupić, opinie
Suplement Diety Bluestone: dawkowanie, skład, sklep, gdzie kupić, opinie, cena apteka
Tabletki Ares: cena apteka, sklep, skład, opinie, dawkowanie, gdzie kupić
Tabletki Hardman: dawkowanie, opinie, sklep, skład, gdzie kupić, cena apteka

Sending
User Rating 5 (5 votes)

Moim głównym hobby jest sport.  Trochę biegam, chodzę na siłownię i basen. Choć jestem wiecznie zabiegany, potrafię być w wielu miejscach na raz.
Interesuje się zdrowiem i wszystkim co z tym związane. Od 2013 roku prowadzę blogi i strony internetowe z informacjami o popularnych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.